Soutěž – testovací jízda na motocyklu BMW

Každý návštěvník Motosalonu 2017 má možnost na našem stánku vyplnit anketní formulář a účastnit se tak soutěže o testovací jízdu na motocyklu BMW.

Vyplněné formuláře jsou slosovatelné a hraje se o následující výhry:

1. Testovací jízda na motocyklu BMW – výhra je zapůjčení motocyklu BMW  zdarma.
  2. Klubové tričko
  3. Dárkové předměty BMW Moto klubu

Losování o výhru proběhne 31.3.2017 výherci budou o výhře informováni. Pozor! Losování posunuto na 4.4.

Podmínky a pravidla soutěže: „Testovací jízda na motocyklu BMW“

1. Pořadatel soutěže je BMW Moto klub Czech Republic
  2. Soutěž probíhá od 2.3. do 5.3.2017 v tomto termínu mají možnost soutěžící navštívit stánek BMW Moto klub Czech Republic na výstavě Motosalon 2017 a vyplnit a podepsat anketní formulář.
  3. Účast v soutěži je od 18 let věku.
  4. O reklamacích, námitkách a nejasnostech rozhoduje s konečnou platností pořadatel, současně si vyhrazuje právo změnit podmínky soutěže či zrušit soutěž bez udání důvodu. V takovém případě není pořadatel povinen provést vyhodnocení soutěže, ani udělit výhru.