Soutež – vyfoť se na našem stánku s motorkou

Soutež – vyfoť se na našem stánku s motorkou

Každý návštěvník Motosalonu 2017 má možnost se na našem stánku vyfotit u vystavovaného motocyklu a pak vložit tuto fotku nejpozději do 10.3. na Facebook stránku BMW Moto klubu Czech Republic.

Vložené příspěvky jsou slosovatelné a hraje se o následující výhry:

  1. Volný vstup na Motofest – sraz BMW Moto klubu Czech Republic nejen pro příznivce značky BMW. Volná vstupenka zahrnuje vstupné, dárek a stravné po dobu konání akce. Motofest se koná 9.-11.června v penzionu a kempu Štilec, Kamenný újezd 520, 373 81 České Budějovice.
  2. Klubové tričko
  3. Dárkové předměty BMW Moto klubu

Losování o výhru proběhne 31.3.2017 výherci budou informováni a vyhlášeni na Facebook stránce BMW Moto klubu Czech Republic.

Podmínky a pravidla soutěže „Vyfoť se na našem stánku s motorkou“

  1. Pořadatel soutěže je BMW Moto klub Czech Republic
  2. Soutěž probíhá od 2.3. do 10.3.2017 v tomto termínu mají možnost soutěžící vkládat foto na Facebook stránku BMW Moto klub Czech Republic. Počet fotek je omezen od jednoho účastníka jedno foto.
  3. Účast v soutěži je od 18 let věku.
  4. Vložením fotografie na Facebook stránku BMW Moto klub Czech Republic účastník poskytuje BMW Moto klubu Czech Republic bezúplatně nevýhradní licenci k užití této fotografie.
  5. O reklamacích, námitkách a nejasnostech rozhoduje s konečnou platností pořadatel, současně si vyhrazuje právo změnit podmínky soutěže či zrušit soutěž bez udání důvodu. V takovém případě není pořadatel povinen provést vyhodnocení soutěže, ani udělit výhru.